UYGULAMA DANIŞMANLIĞI

Yürütmekte olduğu tüm projelerde ''müşteri gereksinim ve beklentilerinin maksimum düzeyde karşılanması'' ilkesini benimseyen ACD , bu ilkeden yola çıkarak müşterilerinin iş süreçlerinin yeniden yapılandırılması ve bütünsel bir ortamda yönetilmesini olanaklı kılan alternatifli çözümler üretir.

Tüm ACD danışmanları, uzmanı oldukları teknolojiler ile ilgili son gelişmeleri takip eder ve uygular. İş Süreçleri Danışmanlığı, işletmelerin mevcut durumunun analizi, belirlenen hedefler doğrultusunda istek ve ihtiyaçların tespit edilmesi ile süreçlerin iyileştirilerek firma verimliliğini arttırmaya yönelik hizmetleri içermektedir. Yoğun rekabet ortamında işletmelerin ayakta kalabilmeleri ve pazardan gelen taleplere hızlı dönüş yapabilmelerinin temel koşulu iş süreçlerini hızlandırmak, süreç maliyetlerini azaltmak ve iş akışlarına uygulanabilir kurallar getirmektir.

ACD, yurtiçi ve yurtdışı projelerde edindiği tecrübeye, farklı sektörlerden gelen bilgi birikimini ekleyerek müşterilerine her proje öncesi hem güncel hem de gelecekteki ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak yeni süreçler önermektedir.

Web sitemiz çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilereburadan ulaşabilirsiniz.