HAKKIMIZDA Acd Bilgi İşlem bünyesinde 15 yıllık bilgi işlem altyapısı barındıran 2004 yılında Eskişehir merkezli kurulmuş  bir ar-ge şirketidir. Yazılım, elektronik, proje geliştirme, bilgi işlem destek hizmetleri ve proje danışmanlık konularında hizmet vermektedir. ACD Bilgi İşlem olarak, farklı sektörlerdeki tüm üretim tesislerine Endüstri 4.0 uygulamaları kapsamında Üretimden Veri Toplama ve Verimlilik Sistemi (MES) Çözümleri sunan lider firmayız. Sektördeki 15 yıllık bilgi ve deneyimimiz ile alanımızda uzman konumundayız.

Tamamen yerli ve milli kaynaklarla geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz kablosuz veri toplama cihazları ile üretime dair tüm verileri operatör bağımsız olarak elde ediyor, tüm üretim analizlerini web tabanlı ve kullanıcı dostu arayüzlerimizden sizlere sunuyoruz.

Sizler de sistemimiz üzerinden üretim tesisinizdeki üretim, duruş, arıza, operatör, makine, fire analizlerini elde ediyor, OEE analizlerine ulaşıyor, ürün izlenebilirliğinizi sağlıyor ve iyileştirme yapmanız gereken noktaları anında tespit ediyorsunuz.

Beklenmeyen fire, üretimde azalma ve duruş, makine arızası, makine-operatör verimliliğinde azalma gibi kritik bilgileri de SMS ve mail bilgilendirmesi ile anında, nedenleriyle birlikte sizlere iletiyoruz.

Üretim Yönetim Sistemleri haricinde, Robotik Sistemler, İç Ortam Konumlandırma Sistemleri ve Otonom Taşıyıcı Araçlar üzerine de projeler geliştiriyor ve çalışmalarda bulunuyoruz.
Acd otomotiv, gıda, mobilya, tekstil, havacılık gibi birçok sektörde öncü firmalarda çözümlerini başarıyla uygulamaya devam etmektedir.
HEDEFİMİZ

Türkiye' nin yazılım üreten ve hizmet sağlayan yenilikçi, lider firması olmaktır.


BAKIŞ AÇIMIZ

İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığının arttırmasını sağlayan çözümleri ileri bilişim teknolojilerini kullanarak sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ
 • Esneklik : Yeni koşullarda etkinliklerini yüksek tutmaları için çalışanlarımıza destek oluruz.

 • Müşteri Odaklı Hizmet : İç ve dış müşterilerimizi iyi tanır, onlara kaliteli hizmetler sunarız.

 • Başarı Odaklılık : İşlerimizi kalite, verimlilik ve etkinlik çerçevesinde yapar, yüksek performans gösteririz.

 • Problem Çözme : Verileri bilgiye dönüştürür, tecrübelerimizden yararlanır, en doğru çözümü hızla uygularız.

 • Karar Almak : Mevcut/olası ihtiyaçları tanımlar, gerekli önlemleri alır, hızlı ve kararlı hareket ederiz.

 • 30TAKIM ARKADAŞIMIZ
 • 250+BEYAZ YAKALI KULLANICI
 • 1500+MAVİ YAKALI KULLANICI
 • 75PROJEMİZ
 • 4500+VERİ TOPLAMA NOKTAMIZ
 • 35REFERANSIMIZ

YÜKSEK İŞ KALİTESİ

Artan rekabet koşulları, mevcut kaynakları iyi planlamanızı, en verimli şekilde kullanmanızı zorunlu kılmaktadır.

TEKNOLOJİYE UYUM

İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığının arttırmasını sağlayan çözümleri ileri bilişim teknolojilerini kullanarak sağlamaktır.

FARKLI BİRÇOK SEKTÖR

Acd otomotiv, gıda, mobilya, tekstil, havacılık gibi birçok sektörde öncü firmalarda çözümlerini başarıyla uygulamaya devam etmektedir.

Web sitemiz çerezler ve Google Analytics web analiz aracını kullanıyor. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızla ilgili bilgilereburadan ulaşabilirsiniz.